Aktualności

 

Selector Festival (Jan 5, 2012)


Selector Festival to cykliczna impreza, na którą zjeżdżają się fani nowoczesnej muzyki elektronicznej i tanecznej. Bez wątpienia jest to bardzo ważne wydarzenie muzyczne w Polsce, a także na świecie.

Pierwsza edycja Selector Festival odbyła się w 2009 roku i bez wątpienia była niesamowitym sukcesem pod względem poziomu artystycznego jak i frekwencji. Na dwóch festiwalowych scenach grali m.in. CSS, Orbital, Röyksopp, Franz Ferdinand, New Young Pony Club, Loco Star, Modfunk, Deadmau5, Erol Alkan, Fischerspooner, Dizzee Rascal, Digitalism, Busy P, Dj Mehdi i Agoria, Öszibarack, Miloopa, Skinny Patrini, Mentalcut i Kamp!
Następna odsłona Selector Festival odbyła się 4 i 5 czerwca 2010 roku w Krakowie. Gwiazdy zaproszono po uprzedniej, bardzo strannej selekcji, aby zachęcić jeszcze większą liczbę koneserów dobrej muzyki elektronicznej i tanecznej. O oprawę wizualną zadbali najlepsi artyści sztuki audiowizualnej, tworząc niezapomniany klimat Selector Festival.
Podczas trzeciej edycji Burn Selector Festival bawiło się przez dwie noce ponad 10 tysięcy ludzi! Zaproszono do współpracy również artystów, którym bliżej do brzmień rockowych, a także muzyków operujących tylko elektroniką. Ku uciesze organizatorów nowości zostały bardzo dobrze przyjęte przez publiczność. Zagrały takie gwiazdy jak: Klaxons, Crystal Castles, Katy B, La Roux, The Orb, Ladytron, Kamp!, Does It Offend You, Yeah? i wiele, wiele innych.
Co będzie się działo podczas Selector Festival 2012? Znamy już datę wydarzenia! Tegoroczny Burn Selector Festival odbędzie się 1, 2 czerwca 2012 na Krakowskich Błoniach. Fani wydarzenia (a jest ich bardzo dużo, mimo krótkiego stażu festiwalu), wyczekują z niecierpliwością pierwszych adnotacji o artystach zaproszonych na tegoroczne wydarzenie. Organizatorzy spodziewają się jeszcze większej liczby fanów muzyki elektronicznej i tanecznej, którzy tłumnie przybędą na Burn Selector Festival 2012!

Reviews:
Add your comment

Add your comment

This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)
Code in the picture:
Your Name(*):
Comment(*):